ul. Falbanka 22
87-800 Włocławek
    
tel: 54 234 68 46
gsm: 668-805-455
email: handel@malwawl.com.pl

malwawl

O firmie


     Firma „Malwa” powstała w styczniu 1987 roku jako producent klejów oraz łatek wulkanizacyjnych. Dostosowanie oferty do potrzeb klientów oraz odpowiednia polityka dystrybucji i logistyki towarów była kluczowym elementem w początkowej fazie rozwoju przedsiębiorstwa. Firma Malwa wyspecjalizowała się w szybkim dostarczaniu towarów do odbiorców, dzięki temu bardzo szybko pozyskała nowych kontrahentów. Wraz ze wzrostem zaufania klientów oraz pozyskiwaniem nowych odbiorców firma Malwa wprowadzała nowe technogie produkcji, które spowodowały wzrost jakości produktów oraz zadowolenia naszych klientów.


Xanaxshops.com

       W roku 1996 po przeniesieniu się do nowej siedziby, zaczęto stopniowo rozszerzać działalność o produkcje akcesorii oraz chemii samochodowej. Dobra znajomość rynku zaowocowała zacieśnianiem współpracy z wiodącymi przedsiębiorstwami z branży motoryzacyjnej, co doprowadziło do rozwoju marki i rozpoznawalności jej przed szerszym gronem klientów.


       Dziś firma Malwa jest przedsiębiorstwem o silnej i ugruntowanej pozycji rynkowej, w pełni profesjonalnie podchodzącym do wszystkich aspektów działalności. Nasza firma cieszy się reputacją wiarygodnego producenta, zaufanego kontrahenta i firmy prowadząca politykę zrównoważonego rozwoju. Jest również odpowiedzialnym pracodawcą,który dąży do zapewnienia stablinej producji przy jednoczesnej optymalizacji kosztów produkcjnych oraz zachowaniu najwyższych standardów dotyczących bezpieczeństwa pracy.


      Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań pozwalających na stałe doskonalenie wewnętrznych procedur działania, co doprowadziło do umacniania pozycji firmy i osiągania sukcesów na wielu rynkach. Troszczymy się o to by nasz sukces budowany codzienną pracą i zaangażowaniem osób zatrudnionych w firmie Malwa powstał z poszanowaniem etyki i kluczowych wartości firmy. Oparte na wiedzy doświadczenie, obejmujące technologie, procesy i kompetencje pracowników, tworzymy zgrany zespół otwarty na potrzeby Klientów oraz zawsze służacy fachową radą.

© 2017-2020 by Malwa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja ELINTER